Cart € 0
Total price:
€ 0
Number of products:
Checkout The cart is empty Goods in the cart

  • DŮM a BYT

  Zařizujete si byt? Obnovujete svůj starý jídelní servis? Vybíráte svatební dar? Nebo si chcete udělat radost? 

  Nabídka kolekcí kameninového nádobí prémiové kvality od COSTA NOVA a CASAFINA Vám Vaše představy uskuteční.

   

   

   

  NABÍDKA STOLNÍHO KAMENINOVÉHO NÁDOBÍ

  Portugalská společnost COSTA NOVA se vyznačuje výrobou vysoce kvalitního stolního kameninového a skleněného nádobí a kuchyňských doplňků.

  Jejich produkty jsou známé především pro svůj nekonečný rozsah kombinací, barev a kvalitního zpracování, které zaručuje vysoce odolné nádobí. Nejen proto jsou výrobky dodávány i do michelinských restaurací. Výroba nádobí značky COSTA NOVA spojuje nejnovější výrobní technologii s ruční prací. Je tak perfektní pro každou příležitost.

  Značka COSTA NOVA. To je starodávné řemeslo, elegantní design a prémiová kvalita. Příběh společnosti COSTA NOVA se opírá o lásku k životu, rodinu, přátele a dobré jídlo. Tento životní styl byl právě inspirací k vytváření kolekcí z jemné kameniny v kombinaci s kvalitou, designem a nejlepším keramickým zpracováním.

  COSTA NOVA = Výroba inovativního a udržitelného kameninového servisu, vyrobeného z nejlepších přírodních zdrojů v Portugalsku. Je tedy zároveň šetrná k životnímu prostředí. Jedinečný vypalovací systém, který díky ohřevu až na 1180 ° C (2160 ° F), vytváří keramické tělo se zvláštním spojením mezi hlínou a glazovaným povrchem. Tento originální vzorec vysvětluje, proč je tato kamenina tolik odolná vůči tepelným i mechanickým nárazům. Tým designérů, techniků, modelářů a řemeslníků neustále vyvíjí originální tvary a barvy, až po skutečně jedinečné designové a ručně vyráběné kousky.

  TÍMTO BYCHOM VÁM RÁDI PŘEDSTAVILI NAŠE TOP ZBOŽÍ, KTERÉ NESE OZNAČENÍ Premium Quality *****

   

  CASAFINA! To jsou originální, ručně glasované kameninové kousky do Vaší kuchyně. Jejich sortimentem si vybavíte kuchyň nádherným kameninovým nádobím, které Vaši spokojenost zaručí svou vysokou kvalitou, nádherným designem a neotřelou klasikou.

  Vybírat můžete opravdu z mnoha druhů kombinací barevných vzorů, a detailů. CASAFINA je opět dokonalým prvkem, který zaručeně obohatí Vaše stolování o netradiční spojení nevtíravého luxusu a notné dávky uklidňující přírody.

  Se zvyšující se poptávkou po udržitelném růstu si CASAFINA stanovila tuto prioritu - snahu ekologizovat a minimalizovat dopad výroby na životní prostředí. Každý den se tedy zavazuje chránit životní prostředí a vyhýbat se zbytečným škodám prostřednictvím zdrojů, které používají, a produktů, které vyrábí. CASAFINA považuje své produkty a provoz za součást dlouhodobého životního cyklu a je odhodlána lépe se starat o komunitu a svět. CASAFINA = INOVATIVNÍ DESIGN: společnost Casafina se zavázala k dodržování nejvyšších standardů kvality, služeb a designu, představujících jedinečné, nadčasové a současně trendy kolekce. SUROVINY: vyrábí z nejlepších přírodních (a místních) zdrojů v Portugalsku. ZVLÁŠTNÍ A JEDINEČNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA (GLASURA): originální vzorce pro vytvoření krásných povrchových úprav nádobí. JEDNODUCHÝ SYSTÉM VYPÁLENÍ VÝROBKU: výpal na 1180 ° C (2160 ° F), který vytváří jedinečné keramické tělo se zvláštním spojením mezi hlínou a povrchem. ODOLNOST A ODOLNOST: díky tomuto originálnímu vzorci je kamenina vysoce odolná vůči tepelným i mechanickým nárazům. BEZPEČNÉ POTRAVINY: všechny výrobky jsou v souladu s mezinárodními normami, protože neobsahují olovo ani kadmium.

  TÍMTO BYCHOM VÁM RÁDI PŘEDSTAVILI NAŠE TOP ZBOŽÍ, KTERÉ NESE OZNAČENÍ Premium Quality *****.

   

  Potřebujete si doma doplnit skleničky? Přejete si sjednotit styl svého skleněného nádobí? Nahlédněte do naší nabídky skleněného nádobí a jídelního servisu přímo z Francie nebo sáhněte pro ECO produkty z recyklovaného skla ze Španělska.

   

  NABÍDKA LUXUSNÍHO SKLENĚNÉHO NÁDOBÍ LA ROCHERE A ECO PRODUKTŮ VIDRIOS SAN MIGUEL

  Kvalita a elegance z Francie. Sklo do Vaší kuchyně. La Rochère nabízí široké spektrum skleněných výrobků, které se vyznačují specifickým způsobem výroby, jedinečným a krásným designem a zároveň vysokou kvalitou. Zaručuje tak každodenní bezstarostné používání, ale dokonale s ním ozdobíte i slavnostní tabuli. Francouzská společnost s dalekou historii sahá až do roku 1475, kdy gentlemanský sklář Simon de Thysac dostal právo založit sklárnu v „Les Rochiers“. Firma La Rochere navíc podléhá předpisům na ochranu životního prostředí, které pokrývají veškeré činnosti na svém výrobním místě. Jejich kolekce se skládá především z nabídky sklenic, skleniček, hrnečků, talířů, misek, karaf i kuchyňských nádob. La Rochere také zdokonalila svou činnost vývojem vysoce výkonných mechanických výrobních nástrojů. Mechanicky vyrábí tři typy skleněných produktů s charakteristickou identitou:

  1. * lisované sklo
  2. * foukané sklo (točené a pevné)
  3. * odstředěné sklo

  Zároveň dokonalé zvládnutí nástrojů a výrobních procesů, umožňuje pracovat s propracovanými vzory, a to na hranici technických omezení. La Rochere jsou hrdí mistři v plné kreativitě jak v mechanickém lisovaném skle, tak i v ručně foukaném skle. Objevte příběhy La Rochere prostřednictvím mnoha kolekcí.

   

  100% RECYKLOVANÉ SKLO ze Španělska. Společnost VIDRIOS San Miguel žapočala svou cestu již v roce 1985, kdy "padlo" rozhodnutí vyrábět produkty pouze ze 100% recyklovaného skla. Tento kompromis s životním prostředím nadále zachovali a hodlají tak činit i nadále. Sklo je získáváno ze skleněných obalů a sbíráno specializovanou společností, která jej přepravuje do recyklačního závodu. Sklo je poté vybráno, ošetřeno a následně dopraveno do továrny k recyklaci. Použito je výhradně 100% recyklované sklo bez jakýchkoliv přísad. Dodržují všechny aspekty Kjótského protokolu a mezinárodní smlouvy, které zavazují všechny strany ke snižování skleníkových plynů.
  Design, kvalita a styl. Všechny tyto proukty jsou možné opakovaně recyklovat, aniž by došlo ke snížení kvality. Jakmile si zakoupíte recyklované sklo, v podstatě uzavíráte smyčku. Dostanou se Vám do ruky naprosto originální, nápadité, designově krásné a kvalitní kousky, kterými si vybavíte nejen svou kuchyň, dům, byt nebo kancelář, ale zároveň budou i přínosné pro životní prostředí.

   

  MILUJETE VŮNĚ? Chcete, aby Vás vůně Vašeho domu či bytu vítala při každém vstupu domů? Nebojte, od toho jsme tady s velmi rozšířenou nabídkou vůní pro Váš domov. Pojďme se na to společně podívat, co vy na to?

   

   

  NABÍDKA VŮNÍ PRO VÁS I VÁŠ DOMOV OD BOLES D´OLOR

   

  Boles d´olor je španělská společnost se sídlem v Barceloně, nabízející širokou škálu voňavých produktů pro Váš domov. 
  Boles d´olor je průkopníkem ve svém oboru. Jejich vášeň pro vysoce kvalitní vůně a eleganci vytváří výrobky, které provoní celý Váš domov a zároveň se stanou i krásným designovým kouskem, který si můžete vystavit kdekoliv.

  K výrobě jsou použity výhradně přírodní přísady a esenciální oleje vedené parfumérem Eugenem Boixem. 
  Nejvyšší kvalitu výrobku zaručuje použití nejlepších surovin na světě, starý tradiční způsob výroby a vložená vášeň týmu profesionálů, který respektuje životní prostředí. 

  Vždy, když jsem vůni Boles d´olor nechala kdekoliv vonět....ať už v autě, skříni, kabelce či bytu, přemýšlela jsem, kde jinde bych ještě našla vůni, která není typickým bytovým sprejem, klasickým stromečkem do auta nebo pytlíčkem v oblečení, o kterém ani nevím....Nepřišla jsem na to. Pokaždé mi vůně Boles d´olor připadaly, jako když konečně objevím nový nebo vlastně i starý, oblíbený parfém, který mi připomíná vzpomínky ať už na svatbu kamarádky, návštěvu rozkvetlé zahrady nebo "to, čím voněla maminka".  A ta tajemná žena v červeném, která prošla kolem.... Vzpomínek je mnoho, vůní také. Boles d´olor ví, jak vytvořit vůni, která se hodí vždy, všude a která překvapí nejednu ženu.

  Nechte se unést nádhernými autentickými vůněmi, na které jen tak nezapomenete.

   

  NABÍDKA VŮNÍ PRO VÁS I VÁŠ DOMOV OD GOOSE CREEK

   

  Goose Creek, to jsou vůně, kterým navždy propadnete.

  Goose Creek není jako žádná jiná společnost na výrobu svíček. Pokud jde o vůně, které voní přirozeně, svíčky od Goose Creek znovu a znovu porážejí konkurenci. Pro každý produkt navrhují a vytváří vlastní vonné receptury, aby zajistili, že z vysoce vonných svíček a osvěžovačů vzduchu získáte to nejautentičtější aroma. Jejich produkty zahrnují širokou škálu oblíbených vůní, včetně květinových, ovocných a přírodou inspirovaných aromat. Goose Creek jde za hranice klasických vůní, aby dodával komplexní a jedinečné směsi s horními, středními a základními vůněmi, které rychle a efektivně naplní Váš pokoj. 

  * Aroma pro každé roční období: Kromě vůní inspirovaných zázraky přírody nabízíme také sezónní vůně, které oslavují zažité tradice. Tyto svůdné vůně vyvolávají takové nezapomenutelné příležitosti, jako jsou lahodné sezónní pochoutky, příjemné rodinné dovolené na pobřeží nebo třeba Vánoce i Velikonoce.

   

  * Bezpečné pro rodiny: Když si koupíte jakýkoli produkt od společnosti na svíčky Goose Creek, získáte bezpečný, čistý produkt pro váš domov s přísadami, které daleko převyšují srovnatelné značky. Do produktů nikdy nezahrnují škodlivé látky nebo zakázané chemikálie. Všechny vůně jsou schváleny IFRA a bavlněné knoty jsou zcela bez olova. Svíčky mají dlouhou životnost a hoří čistě až do posledního kousku vosku bez odpadu. Už nikdy nebudete muset řešit zakouřený vzduch nebo černé zbytky na stěnách a stropech. Vyberte si svíčky a osvěžovače pokoje Goose Creek a získejte vysoce kvalitní produkty domácí vůně vyrobené v Americe od rodinné firmy.

   

  * Produkty péče o tělo: jsou čisté, bez krutosti, veganské, bez GMO a dermatologicky testované. Vyhněte se škodlivým chemikáliím obsaženým v jiných produktech. Odpočívejte v klidu s vědomím, že v našich produktech péče o tělo jsou použity pouze netoxické přísady, které jsou šetrné ke zdraví.

  * Svíčky: Prohlédněte si naši kolekci více než 100 vysoce vonných svíček. Každá svíčka hoří čistě a rovnoměrně až do samého dna a poskytuje silné a dlouhotrvající aroma. Právě jste našli jste svou novou oblíbenou značku svíček.

  * Svíčky pro muže: Buďme upřímní...ne každý chlap chce, aby jeho dům voněl květinami. Alespoň ne, když existuje tolik drsně voňavých a dobrých svíček pro muže. Goose Creek nabízí ty nejlepší luxusní svíčky se sójovým voskem pro muže na internetu.

  * 3-Wick Candles - 2x The Fragrance - Svíčky se 3-mi knoty: Je to naše vůbec nejvoňavější kolekce! Zažijte jedinečné vůně navržené tak, aby se rozlévaly po celém vašem domě. Tři knoty zajišťují čisté a rovnoměrné hoření se silnou vůní

  * Voskové taveniny: Prohlédněte si náš výběr vonných vosků do vašich aromalamp. Každá tavenina je navržena tak, aby rychle naplnila velkou plochu vůní. Zapomeňte na plamen a vychutnejte si své oblíbené vůně.

   


  Consent to the use of cookies

  This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. More information
  I agree to the use of all cookies.
  Reject, use only technical cookies.

  The item was added to the cart

  We recommend to buy in addition

  Are you sure you want to empty the cart?

  Welcome!❤️ You just got a DISCOUNT € 4 on your first purchase!  

  Enter your email below to which your discount code will be sent. (It may "jump" to your SPAM or bulk email folder. Please check those folders as well, if you don't see the coupon in your inbox) Discount is valid on purchases over € 40 and is valid 3 days from issue.  We wish you a wonderful picking! ❤️ 

  IN ORDER TO APPLY THE DISCOUNT IN THE ORDER IT IS NECESSARY TO CHECK THE BOX WITH THE CONSENT TO RECEIVE NEWSLETTERS. By entering your e-mail you agree to receive the newsletter and to the processing of your personal data. Nothing to worry about, we won't overwhelm you with unnecessary stuff!